Arsenal fest 08 – Kragujevac

Arsenal Fest održava se krajem svakog juna u Kragujevcu, srcu Šumadije, nekadašnjoj prestonici Srbije. Gradu najpoznatijem po autentičnoj automobilskoj industriji. Za samo nekoliko godina postojanja Arsenal se nametnuo kao jedan od najzanimljivijih, najrelevantnijih i najperspektivnijih letnjih festivala na otvorenom u Srbiji, bivšoj Jugoslaviji i ovom delu Evrope uopšte.Arsenal_FB

3 dana

Arsenal Fest 08 biće održan 21, 22. i 23. juna 2018. godine, a njegov slogan će biti ‘Kragujevac: The Capital of Music’.

3 Stage-a

Uz Main Stage smešten u jedinstveni, fantastični otvoreni prostor u fabrici municije iz 19. veka i Garden Stage u prelepom zelenilu ‘Zastavine bašte’, Arsenal poseduje i Explosive DJ stage u rustičnom zdanju ‘Čaurnice’ i Demolition Stage namenjen predstavljanju novih snaga.

44 Izvođača

Ambicija nam je da Arsenal Fest 08 bude najbolje, najveće i najznačajnije izdanje festivala do sada, uz neka nova ekskluzivna, intrigantna i značajna muzičkih imena svetske i naše scene.

 

21.6.

 

Main

21:15 – 22:30 YU GRUPA

23:00 – 00:15 THE KILLS

00:45 – 02:00 EDITORS

02:30 – 03:45 DUB INC

 

Garden

20:15 – 20:35 Pobednik Bunta

20:45 – 21:15 DISHUMANITY

21:30 – 22:15 KBO!

22:30 – 23:45 MARKY RAMONE

00:00 – 01:00 ČBS

01:15 – 02:30 LET 3

02:45 – 04:00 NIKOLA VRANJKOVIĆ

 

Explosive DJ.

23:00 – 00:30 Markwood & Hunckie (Kragujevac)

00:30 – 02:00 Kristijan Molnar ( Beograd)

02:00 – 04:00 NTFO ( Romania )

 

 

22.6.

 

Main

21:30 – 22:45 VIVA VOX

23:15 – 00:30 TEXAS

00:45 – 02:00 BAD COPY

02:15 – 03:30 KULTUR SHOCK

 

Garden

 

20:15-20:35 Pobednik Bunta
20:45 – 21:15 POGONBGD
21:30 – 22:00 MAiKA
22:15 – 23:00 IRISH STEW of SINDIDUN
23:15 – 00:15 MORTAL KOMBAT
00:30 – 01:30 KOLJA
01:45 – 02:45 JINX
03:00 – 03:45 NIPPLEPEOPLE
04:00 – 05:00 DEL ARNO BAND

 

Explosive DJ

23:00 – 01:00 Edib D ( Bosna i Hercegovina )

01:00 – 03:00 Nexie (Beograd)

03:00 – 05:00 MIGUEL BASTIDA (Spain)

 

23.6.

Main

21:30 – 22:45 PLAVI ORKESTAR

23:00 – 00:15 ENTER SHIKARI

00:45 – 02:00 MORCHEEBA

02:30 – 03:45 DISCIPLINA KITCHME

 

Garden

 

20:30 – 20:50 Pobednik Bunta
21:00 – 21:30 ORGANIZAM
21:45 – 22:30 STRAIGHT MICKEY AND THE BOYZ
22:45 – 23:45 PROPAGANDA 117
00:00 – 01:15 LETU ŠTUKE
01:30 – 02:15 STEREO BANANA
02:30 – 03:30 E-PLAY
03:45 – 05:00 MARKO LOUIS

 

Explosive DJ

00:00 – 02:00 Battric & MiVU ( Kosovska Mitrovica )

02:00 – 04:00 Olivian Nour (Romania)

04:00 – 06:00 ROSSKO (England)

Share

Napišite komentar

twenty − three =